Rreth nesh

Hangzhou Orient trajtimit të ujit Co, Ltd, është një prodhues i pajisjeve të professtional treamtent ujit, i specializuar në prodhim strehim çelik membrana çeliku, catridge filtër strehim, filter qese strehim, tank para-filtrimit, housings mekanike filtër, rezervuar uji çelik sterilizues UV, dhe kështu në.

shërbim

Produktet e fundit

WhatsApp Online Chat!