за нас

Хангжу Ориент за третман на вода копродукции, Ltd е professtional производител на вода treamtent опрема, специјализирана за производство на нерѓосувачки челик мембрана домување, catridge филтер домување, филтер домување торба, резервоарот пред-филтрација, механички филтер куќишта, резервоарот за вода од нерѓосувачки УВ стерилизатори, и така на.

Сервис

Најнови производи

WhatsApp Онлајн Chat!